Херсон цікавлять тільки реальні інвестиції

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Херсон цікавлять тільки реальні інвестиції
ЕкономікаПодіїХерсон
Перегляди: 1K

Сьогодні, 10 березня, Херсонський міський голова Ігор Колихаєв провів робочу зустріч з координатором програм Турецького агентства зі співпраці та координації (TIKA) в Україні Джунейтом Есмером. До цього пан Джунейт з колегами побував у голови ХОДА, ректора одного з херсонських університетів, відвідав Херсонський обласний онкологічний диспансер.

«Ми брали активну участь більш ніж в 500 проєктах по всій Україні, ведемо ряд проєктів в Херсонській області. Готові запропонувати вам, міському голові, свою допомогу в реалізації ідей, яких, як ми знаємо, у вас багато», — сказав гість.

Ігор Колихаєв коротко описав економічну ситуацію в Херсоні, зробив акцент на сферах, куди він зараз активно залучає інвесторів: туристичний напрямок, будівництво, медичний туризм, розвиток інфраструктури.

«Ми зараз в такому становищі, коли цікавимося тільки реальними інвестиціями і жорсткими гарантіями виконання договірних зобов’язань. Будемо раді, якщо ви вважатимете за можливе взяти на себе один з об’єктів, які ми зараз будемо приводити до ладу. Наприклад, дитячий садочок, який міськрада планує реконструювати найближчим часом», — пояснив міський голова.

За підсумком зустрічі Ігор Колихаєв запропонує на розгляд турецьких партнерів кілька проєктів. А гості, в свою чергу, пообіцяли, що намагатимуться бути максимально корисними Херсону.

Tags: ,

Тобі також сподобається:

За минулий тиждень з території Херсона було вивезено майже 308 тон сміття
Игорь Колыхаев: первые результаты аудита, или Чем занимался городской голова три месяца

Останні новини

Меню