Колихаєв Ігор висловив думку стосовно безпритульних тварин у Херсоні

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Колихаєв Ігор висловив думку стосовно безпритульних тварин у Херсоні
Херсон
Перегляди: 329

Колихаєв Ігор висловив свою думку стосовно безпритульних тварин у Херсоні, про це йдеться на його офіційній сторінці у Фейсбуці.

«З початку року в Херсоні зафіксовано близько 400 фактів агресії собак по відношенню до городян. Зграї безпритульних тварин на вулицях — це велика проблема. Така сама, як і безвідповідальне ставлення деяких власників великих собак до оточуючих. Є господарі, які під час прогулянок, не вдягають своїм питомцям намордники, нашийники та ланцюги. Ставлення містян до собак теж різне: хтось боїться, хтось — захищає, лікує та підгодовує. Проблема тягнеться роками, але до кінця не вирішена. В Херсоні є притулки, але цього замало. Потрібен комплексний підхід: реєстрація тварин, стерилізація, популяризація відповідального ставлення, широка соціальна реклама. Все це можливо впровадити на місцевому рівні, перебравши зарубіжний досвід.

В багатьох європейських країнах майже не зустрінеш безпритульних собак на вулиці. Всі вони розподілені по приватних, муніципальних притулках, або знайшли своїх господарів. Наприклад, в Німеччині стримувати популяцію безпритульних тварин допомагають: законодавчі норми, податок на тварин, страхування відповідальності, чіпування домашніх тварин та вигул їх на спеціалізованих майданчиках.
Проблема існує через небажання її вирішувати».

З початку року в Херсоні зафіксовано близько 400 фактів агресії собак по відношенню до городян. Зграї безпритульних…

Опубліковано Ігор Колихаєв — Публічна сторінка Понеділок, 17 серпня 2020 р.

 

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

На Херсонщине нашли каменное пушечное ядро (фото)
Парк динозавров «Колыхаева» дарит не только эмоции

Останні новини

Меню