Ігор Колихаєв впровадить «Картку херсонця»

Херсон
Перегляди: 389
Місто має бути турботливим до людей – комфортним, безпечним, де живуть щасливі родини. Саме тому, один з пунктів програми розвитку Херсона Ігоря Колихаєва та його команди «Нам тут жити!» присвячений впровадженню «Картки херсонця».
Ідея розробки такої муніципальної програми про пільги та акції у Ігоря Колихаєва виникла давно. Він переконаний, що завдяки цій картці, городяни отримають персональний електронний ключ до міської інфраструктури.
Серед основних переваг – надання херсонцям зручного та універсального інструмента для отримання соціальної допомоги. А це і забезпечення обліку проїзду в громадському пасажирському транспорті, пільги в аптечних мережах при безкоштовному отриманні чи купівлі медикаментів, соціальний дисконт для оплати товарів у супермаркетах, замовлення адмінпослуг у персональному кабінеті, пільги на придбання квитків на культурні заходи.
Така іменна картка давно поширена у великих українських містах – Львів, Київ, Дніпро. Тож нам не потрібно вигадувати нічого нового, просто перейняти успішний досвід, удосконаливши функції та дизайн.
Картка буде доступною всім херсонцям.
Процес тривалий, нашій команді потрібно зв’язати інформаційні бази, визначити, скільки у нас людей, які мають право на пільги.
Зараз експерти досліджують, які послуги можна «прив’язати» до картки. Наша мета, щоб вони починались від електронного підпису і банку ID до медичної картки і проїзду в транспорті.
Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Науковці Херсонщини занепокоєні розпаюванням земель державних підприємств (відео)
Буревій у Великій Олександрівці: дільничні поліцейські продовжують допомагати жителям усувати наслідки негоди

Останні новини

Меню