Херсон має стати привабливим для життя – Ігор Колихаєв

Херсон
Перегляди: 1K
Медиків, освітян сьогодні не вистачає у Херсоні. Частина з них шукає кращої долі закордоном, інші йдуть з галузі через відсутність державної підтримки тут, на місцях. Це одне з найактуальніших питань, яке підіймають молоді фахівці, студенти, батьки на зустрічах з Ігорем Колихаєвим та його командою «Нам тут жити!». Тому в його програмі розвитку Херсона значна увага приділяється створенню робочих місць та умов комфортного життя, йдеться на офіційній сторінці Ігоря Колихаєва у Фейсбуці.

Сьогодні перекладання тягаря відповідальності з місцевої влади на плечі молодих сімей змушує їх шукати краще майбутнє в інших місцях.
Мізерно низькі зарплати не спонукають молодих фахівців вибирати професію вчителя і вихователя. Школи і дитячі садки відчувають гостру нестачу спеціалістів.
Мерія повинна підтримувати вчителів і вихователів: інвестиції в педагогів – це інвестиції в наших дітей. Ці питання повинні бути завданням влади, так само як якість і доступність медичних послуг.
Статус медустанов і їх забезпеченість є ще одним пріоритетом. Необхідна програма ремонту та облаштування медичних установ. Не менш важливо надання підтримки молодим фахівцям – медикам.
Ігор Колихаєв переконаний, місто має вирішувати цю проблему через стипендії молодим фахівцям, впровадження програми по доступному житлу.
Довгострокові пільгові кредити на квартири для фахівців під 5%, замість 14% – це буде стимул. Але місто компенсує ставку лише тоді, коли спеціаліст працює в медзакладі або школі. Це стосується молодих лікарів і педагогів.
Херсон має стати привабливим для життя, і 25 жовтня у кожного з нас є шанс проголосувати за комфортне, безпечне та сучасне місто, бо Нам тут жити!
Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Новокаховська ОТГ показує приклад стабільного розвитку в умовах реформування (відео)
Справжні герої служать і в Херсонському прикордонному загоні

Останні новини

Меню