Ігор Колихаєв переймав успішний досвід Львова

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Ігор Колихаєв переймав успішний досвід Львова
Херсон
Перегляди: 1K
Херсон потребує змін вже сьогодні. Тому Ігор Колихаєв, не чекаючи другого туру, вже почав розбиратися з міськими проблемами.
Вчасний початок опалювального сезону, передача ТЕЦ у комунальну власність міста, питання розвитку Херсона. Все це на порядку денному у Ігоря Колихаєва.
Зробити Херсон одним з найкращих та найкомфортніших міст — завдання номер один. Саме тому Ігор Колихаєв разом з командою «НАМ ТУТ ЖИТИ!» переймає практику успішних українських міст.
Першим вони обрали Львів, місто, яке увійшло в трійку в рейтингу обласних центрів за сприятливістю бізнес-клімату і ефективністю економічного управління, йдеться на офіційній сторінці Ігоря Колихаєва у Фейсбуці
Влада Львова першою в Україні зіткнулись з коронавірусом. І хоч сьогодні вони в лідерах за кількістю захворювань, їх медична система успішно справляється з напливом хворих, міська адміністрація в повній кооперації з медичними закладами.
Крім якісної медицини ми повинні зробити Херсон чистим, комфортним з якісними дорогами. Досвід Львова у цих питаннях є безцінним.
Херсонська делегація ознайомилася з роботою підприємства «Львівавтодор», працівники якого за декілька років відремонтували сотні кілометрів доріг із попередньою заміною підземних комунікацій.
Також оглянули великий парк сучасної комунальної техніки, який постійно оновлюється і збільшується.
Тільки прибиральних машин налічується 135 одиниць. Для порівняння, в Херсоні власної техніки взагалі немає.
«Ми маємо вчитися, переймати весь успішний досвід міст України, щоб зробити Херсон найкращим містом, бо НАМ ТУТ ЖИТИ», — переконаний Ігор Колихаєв.

Тобі також сподобається:

Ігор Колихаєв та команда «НАМ ТУТ ЖИТИ!» переймали успішний досвід Вінниці
Официально: Игорь Колыхаев (30,75%) и Владимир Сальдо (17,09%) вышли во второй тур выборов мэра Херсона

Останні новини

Меню