Ігор Колихаєв та команда «НАМ ТУТ ЖИТИ!» переймали успішний досвід Вінниці

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Ігор Колихаєв та команда «НАМ ТУТ ЖИТИ!» переймали успішний досвід Вінниці
Херсон
Перегляди: 1K

Аби запозичити успішний досвід українських міст Ігор Колихаєв та команда «НАМ ТУТ ЖИТИ!» завітали до Вінниці, йдеться на офіційній сторінці Ігоря Колихаєва у Фейсбуці.

Це місто сьогодні у всеукраїнському рейтингу посідає перше місце у списку за якістю медичних послуг.І саме передовий досвід вінницьких лікарів сьогодні є безцінним для Херсона.

Наше місто хоч і знаходиться в «помаранчевій» карантинній зоні, темпи хворих збільшується, і нам потрібно бути готовими до більш жорсткого сценарію епідемії COVID-19, — переконаний Ігор Колихаєв.

Разом з херсонською делегацією вони поспілкувалися з адміністрацією комунальної лікарні Вінниці, яку на сьогоднішній день перепрофільовано на ковідну, ознайомилися з роботою медзакладу та технологіями, що використовуються у лікуванні хворих.

Ігор Колихаєв знає слабкі місця медицини міста: брак ліжок та засобів індивідуального захисту, застаріле обладнання. Тому вони вивчають практику успішних медицинських закладів України, аби підготувати херсонські лікарні до нової хвилі пандемії.

Відвідали у Вінниці Ігор Колихаєв та команда «НАМ ТУТ ЖИТИ!» й унікальний та єдиний в Україні тренінговий центр з акушерства та гінекології. Тут проходять навчання не тільки студенти медичного університету, а й досвідчені лікарі.

Для Ігоря Колихаєва є завдання аби херсонці у своєму місті отримували якісні медичні послуги, а медики працювали у лікарнях європейського рівня.

Вінницю вшосте поспіль визнали найкомфортнішим в Україні за задоволеністю якості сфер та послуг, Херсону до цього потрібно ще розвиватися.
Секретами успіху з Ігорем Колихаєвим поділився міський голова Вінниці Сергій Моргунов, йшлося про транспорт, адміністративні послуги, соціальне забезпечення та створення робочих міст.
Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Пункты oбoгpeвa нa Xepcoнщинe мoгут и нe oткpыть из-зa кopoнaвиpуca
Ігор Колихаєв переймав успішний досвід Львова

Останні новини

Меню