Бізнесменам Херсонщини продовжили податкові пільги на період карантину

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Бізнесменам Херсонщини продовжили податкові пільги на період карантину
ЕкономікаПодіїХерсон
Перегляди: 234

Для представників бізнес — спільноти продовжено дію податкових пільг та спрощених адміністративних процедур до закінчення карантину, інформує ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Згідно з Законопроєктом №3329-д продовжено:

  • строк незастосування штрафних санкцій за порушення податкового законодавства з 01 березня п.р. по останній календарний день місяця, в якому уряд оголосить про закінчення дії карантину;
  • строк не нарахування пені;
  • мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок;
  • строк дії Закону України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків».

Крім того, підприємці звільняються від сплати ЄСВ підприємців до 31 травня 2020 року.

Тимчасово суми ПДФО, що утримуються з доходів у вигляді доплат до заробітної плати та нарахованих за періоди з 1 по 31 травня та з 01 по   30 червня 2020 року, медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я державної та/або комунальної власності, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню COVID-19, та лікуванні пацієнтів із випадками COVID-19, компенсуватимуться таким працівникам у повній сумі за рахунок коштів держаного бюджету України.

Законом передбачено, що на період з 02 квітня 2020 року до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника ПДФО не включатимуться доходи у вигляді допомоги по частковому безробіттю на період карантину, які виплачуються (надаються) роботодавцем відповідно до статті 47-1 Закону «Про зайнятість населення».

Також на період по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину зупиняється перебіг строків, встановлених:

  • статтею 56 ПКУ (в частині процедури адміністративного оскарження), щодо скарг платників податків (крім скарг щодо законності декларування заявленого до відшкодування з бюджету ПДВ та/або з від’ємного значення з ПДВ), що надійшли (надійдуть) по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, та/або які не розглянуті станом на 18 березня 2020 року. Таке зупинення не породжує будь-яких наслідків, передбачених статтею 56 ПКУ;
  • статтями 52-53 ПКУ щодо надання контролюючими органами індивідуальних податкових консультацій в письмовій формі;
  • статтями 73 та 78 ПКУ щодо надання платниками податків відповідей на запити контролюючих органів (крім запитів контролюючих органів щодо законності декларування заявленого до відшкодування з бюджету ПДВ та/або з від’ємного значення з ПДВ), що надійшли (надійдуть) платникам податків по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину.

 

Tags: , , ,

Тобі також сподобається:

Херсонців запрошують на нові вистави до театру
Херсонцев ждет повышение цены на воду

Останні новини

Меню