Чи можна зробити Херсон розумним і зручним для життя?

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Чи можна зробити Херсон розумним і зручним для життя?
Херсон
Перегляди: 263

Можливо! Але для цього необхідно донести до городян, що ставати розумними — єдиний, безальтернативний шлях для міста, який бажає бути конкурентоспроможним.

 

Урбаністи представляють місто як платформу, на яку потрібно нанизувати сервіси. В українських містах — маса розрізнених інформаційних систем і баз даних з обмеженим доступом і стандартами

Розумне місто — це середовище, жити в якому цікаво, комфортно і безпечно. Для бізнесу — це територія з перспективами зростання й інфраструктурою для розвитку. А для міської влади — простір, у межах якого рішення приймають на основі даних, оброблених інтелектуальними системами.

Є два шляхи втілення ідеї розумного міста. Перший — створити з нуля, тобто побудувати, використовуючи передові технології та інновації, нове місто. Приклади вже є — це китайсько-сінгапурський Тянцзінь Еко Сіті, і Масдар в ОАЕ. Але поки що реалізацію цих проектів не можна назвати успішною — надто відстають темпи будівництва і заселення цих «міст майбутнього», а витрати колосальні.

Інший шлях — вбудувати цифрові технології в уже наявні міста. Як це зробити — найкраще демонструють провідні розумні міста світу — Лондон, Нью-Йорк, Амстердам, Париж і Рейк’явік.

 

По матеріалам nv.ua

Тобі також сподобається:

На Херсонщині юридичні послуги від фонду для селян безкоштовні
Нардеп Колыхаев о законе про борьбу с рейдерством: Безопасность не должна быть дешевой

Останні новини

Меню