Депутська група «Нам тут жити» виступає за термінове виділення коштів херсонцям на ремонт даху

ПодіїПолітикаХерсон
Перегляди: 292

Депутатська группа «Нам тут жити» ініціює виділення коштів на ремонт даху будинку за адресою: вул. Порт-Елеватор, 13 окремим питанням на найближчій сесії міської ради. В цьому питанні вони висловили єдину позицію – ремонтувати дах необхідно і вони доб’ються допомоги для жителів цього будинку.

Як зазначив член депутатської групи «Нам тут жити» Андрій Дмитрієв, позачергова сесія назначена на 30 червня, тому вже за декілька днів він та його колеги по депгрупі вже готують Проєкт рішення сесії про адресне виділення коштів з бюджету на ліквідацію наслідків пожежі (ремонт даху).

«Я не претендую на суб’єктності подачі цього рішення, а виконаю просто технічну роботу на підставі звернення мешканців будинку і пропоную всім бажаючим депутатам підписатися під цим рішенням, аби стати суб’єктами подачі. Нам тут жити, давайте будувати місто разом. А мешканців постраждалого будинку закликаю прийти на сесію і проконтролювати хід голосування», – наголосив Андрій Дмитрієв.

Його підтримала й колега по депутатській групі, Галина Лугова, яка зауважила, що їх депутатська група чує херсонців, і вони, як обранці громади, відстоюватимуть їх інтереси.

«Наша депутатська група «Нам тут жити» працює відкрито та задля людей. Звертаюсь до мешканців будинку, в якому сталась пожежа, п вашому питанню ми ініціюватимемо постатейне голосування. Ми за вирішення проблем громади, ми за людей і з людьми, бо нам, тут жити», – підкреслила вона.

Tags: ,

Тобі також сподобається:

У Херсоні передали державне майно у концессію під наглядом Володимира Зеленського
В Херсоне “первое лицо” страны оградили от “неудобных” журналистов

Останні новини

Меню