Дитячі садки Херсона забезпечені антисептиками

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Дитячі садки Херсона забезпечені антисептиками
Херсон
Перегляди: 350

Через пандемію коронавірусу малюки нашого міста більше двох місяців не відвідували дошкільні заклади. Однією з обов’язкових умов для того, щоб хлопчики та дівчатка знову повернулися до дитсадків, стала наявність там дезінфекторів.

Надав дошкільним закладам антисептичні засоби для прибирання, дезінфекції рук Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити».
Найголовніше за два тижні: їм вдалося забезпечити всі дитсадки Херсона необхідними засобами, аби діти та вихователі не відчули жодних незручностей, а головне – залишалися здоровими.

В умовах карантину така допомога вкрай важлива. Керівники та співробітники дитсадків висловлюють щиру вдячність за таку небайдужість. Миючі засоби, антисептики, мило — це предмети першої необхідності в умовах пандемії.

І хоч карантин в місті послаблено, наш Благодійний фонд продовжує працювати та допомагати у боротьбі проти коронавірусної інфекції. І важливо, що до них приєднуються соціально відповідальні бізнесмени та меценати. Юрій Рожков – один з тих, хто співпрацює з Благодійним фондом Ігоря Колихаєва «Нам тут жити».

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Поліцейські повернули матері 15-річну біглянку (фото)
В Херсоне произошло тройное дорожно-транспортное происшествие (фото)

Останні новини

Меню