Донорів Херсона привітали з Всесвітнім святом

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Донорів Херсона привітали з Всесвітнім святом
Херсон
Перегляди: 383

Вони рятують життя, часто навіть не знаючи імені людини, якій віддали свою кров. Це донори, люди із величезним серцем, які небайдужі до чужої болі.

38-ми річний Максим Ретівой сдавав кров понад 30 разів. В нього друга група крові з резусом мінус, і останнім часом чоловік здає тромбоцити для онкохворих діточок.

«Чому я став донором? Спочатку захворіла моя знайома, і я вирішив їй допомогти. Саме тоді я зрозумів значимість цього процесу, що допомагаю людям. Адже коли ти розумієш, що в когось тече частинка тебе, яка врятувала цій людині життя, це правда надихає. Я не можу бути осторонь, коли в мене є можливість допомогти маленькому хлопчику чи дівчинці прожити повноцінне щасливе життя», — зазначив Максим Ретівой.

Подібних  історій сотні в Херсоні. І напередодні Всесвітнього дня донора в Херсонському обласному центрі служби крові відзначили найактивніших донорів, які рятують життя.

Команда Благодійного фонду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» привітала зі святом людей абсолютно різних професій, яких об’єднує одне бажання – допомогти та врятувати.

Вітаючи донорів, директор Благодійного фонду Геннадій Лагута наголосив, що їх чуйність та самопожертва творить дива, допомагає повернути найцінніше — здоров’я.

«Приєднуйтесь до порятунку людських життів! Адже для цього потрібно зовсім небагато часу і бажання зробити добру справу. Недарма говорять, що донорство – це тихий подвиг заради  інших», — наголосив він.

З Всесвітнім днем донора крові!

 

Тобі також сподобається:

На ринках Херсона послаблюють карантинні обмеження
В Геническом районе появился огромный аттракцион (фото)

Останні новини

Меню