Фахівці «Водоканалу» встановлюють сучасне імпортне обладнання

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Фахівці «Водоканалу» встановлюють сучасне імпортне обладнання
ЕкономікаПодіїХерсон
Перегляди: 336

У липні 2020 року фахівцями дільниці з експлуатації насосних станцій 3-го підйому було виконано модернізацію обладнання на ЦТП-53.

Нещодавно на вказаній насосній станції 3-го підйому виникла аварійна ситуація, пов’язана з витоком на ділянці напірного водопроводу. Разом із заміною аварійної ділянки довжиною 11м, було прийняте рішення щодо позапланової заміни двох засувок ø150 на сучасні, типу HAWLE. Це дозволить оперативно виконувати локальні перемикання на водопровідній мережі, що сприятиме зменшенню кількості мешканців, які залишаться без води у разі аварійної ситуації, підвищенню надійності та ефективності роботи насосної станції, збільшенню строку служби обладнання.

Мешканці 6 будинків по вул. Покришева та Академіка Тарле були попереджені про планові роботи, тому із розумінням поставились до тимчасових незручностей.

«Модернізація насосних станцій водопроводу, яка забезпечується впровадженням сучасних технологій та обладнання, дає можливість оперативно корегувати гідравлічні параметри мереж, вчасно реагувати на зміни тиску, що дозволить знизити аварійність та забезпечить безперебійність подачі води городянам. При цьому вирішуються питання економії енергоресурсів та збільшення безремонтного періоду в роботі обладнання», – розповів начальник дільниці з експлуатації насосних станцій 3-го підйому Генадій МОІСЕЄВ.

Наступним етапом модернізації насосних станцій виступає заміна 4 засувок та близько 30 м вхідного трубопроводу на підкачці за адресою вул. Людвіка Заменгофа, 1.

Для довідки. Водоканал обслуговує 62 насосні станції 3-го підйому. У 2020 році на ЦТП -19, 21, 23, 27, 30, 52, 67, 72, 81 було замінено 20 комплектів запірної арматури.

Херсонський Водоканал

Tags:

Тобі також сподобається:

На Херсонщині п’ять нових випадків захворювання на COVID-19
«Продексім» переписав історію українського футзалу

Останні новини

Меню