Херсонці платитимуть більше за вивіз сміття

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Херсонці платитимуть більше за вивіз сміття
ЕкономікаПодіїХерсон
Перегляди: 352

Депутат міської ради Херсона, член депутатської групи «Нам тут жити» Вячеслав Яременко, зробив заяву, щодо безпідставного підвищення тарифу за вивезення спіття на міський полігон побутових відходів.

Чому депутат вважає рішенн виконкому неправильним, він пояснив у своєму пості у Фейсбук:

«Пiд натиском мiського голови Миколаєнко 30.06.2020р. виконком затвердив збiльшений у декiлька разiв тариф на захоронення побудових та промислових відходів для КП «Екополіс». Але зробили це кулуарно та без погодження профільної депутатської комісії, як вказано в регламентi мicькради. А тут є дуже суперечливі речі. Зокрема, сам тариф суперечить статуту комунального підприємства, де вказано, що «Екополіс» створено для отримування прибутку. Але ось у структурі тарифу він складає 0 гривень!
Окрім того, у пояснювальній записці до розрахунку відсутні планові доходи й коректнi витрати підприємства, немає розрахунків планового прибутку, дегазація, сортування та отримання вторинної сировини,а це бiля 10 млн гривень , якi прихованi в розрахунках.
Тобто, підрахунки тарифу — під сумнів. Особливо, коли в.о. директора комунального підприємства Сергій Собчук та бухгалтер приводять порівняння з іншими областями, але там застосувуються коефіціенти екоподатку, закладений у тариф прибуток, інвестиційні програми, плата за землю, амортизаційні відрахування та витрати на ремонт техніки.
КП «Екополіс» не погодило свій тариф із Антимонопольним комітетом, адже комунальне підприємство є монопольним на захоронення відходів у Херсоні.
Кoмiсiя буде розглядати питання звернення до суду з цього питання…».

Тобі також сподобається:

Херсонські браконьєри завдали збитків на понад 47 тисяч гривень
Уpoчиcтий дeнь для випуcкникiв Гeничecкoгo мeдичнoгo училищa

Останні новини

Меню