Херсонці власноруч створили зону відпочинку на березі Дніпра

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Херсонці власноруч створили зону відпочинку на березі Дніпра
Херсон
Перегляди: 557

Гуртом, з веселим настроєм зібралися на суботник херсонці, аби навести чистоту та упорядкувати зону відпочинку на березі Дніпра, мікрорайон «Воєнка».

Допомогу в проведенні благоустрою надав Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити». Представники фонду швидко відповіли на колективне звернення ініціативної групи мікрорайону та забезпечили їх необхідною спецтехнікою.

Одна з ініціаторів суботника, Олена Сидоренко розказала, що місцеві жителі вирішили привести у належний стан зону відпочинку, яка є одним з улюбленим місць багатьох.

«Ми звертались до різних інстанцій за допомогою, і отримали її тільки від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити». І як результат, нам виділили спеціальну техніку, щоб можна було розчистити територію. Багато небайдужих з великим задоволенням прийшли на суботник. І всі ми раді допомогти місту стати чистішим і красивішим. Ми хочемо, щоб його територія стала краще. Впевнена, що наш спільний результат роботи всіх порадує», — наголосила Олена.

Екологічну акцію, попри погану погоду підтримали десятки херсонців, серед яких жителі району та активісти. Деякі прийшли навіть з сім‘ями. Вони хочуть зробити зону відпочинку до якої було б приємно приходити, відпочивати та почуватися безпечно.

Ангеліна — наймолодша, участь у такій акції приймає вперше, але роботи не боїться, ніяковіє лише перед камерою. Дівчинка каже, що прийшла разом з братом допомогти мамі.

А ось Олександр Осадчий долучається до подібних заходів постійно. Він впевнений, що своїм прикладом показує, що чистота навколо кожного з нас і починається з нас самих.

Понад 3 години всі невтомно працювали. Спільними зусиллями зібрали близько 5 тонн сміття, розчистили берег річки та прибрали прибережну смугу.

Цей суботник наочно показав, як група небайдужих херсонців, що виділила кілька годин свого часу, здатна активно змінювати довкілля та наводити лад у своєму місті.

Як зазначає меценат Ігор Колихаєв, головне – приклад добрих справ, а результат не забариться! Наш Херсон повинен, бути, чистим та безпечним містом, бо

НАМ ТУТ ЖИТИ!

Tags: , , , ,

Тобі також сподобається:

У Скадовську зробили подарунок закоханим (фото)
У Новій Каховці зібрали кошти для закупівлі меблів у дитячий центр реабілітації

Останні новини

Меню