Херсонські діти заслуговують на комфортні умови навчання – Ігор Колихаєв

Херсон
Перегляди: 470

Ігор Колихаєв вважає, що починаючи з дитячого садка кожна дитинка має відчувати турботу дорослих. Маленькі херсонці заслуговують на комфортні умови навчання, а батьки мають бути впевнені, що їх діти у безпеці, вони доглянуті й з ними займаються професійні та чуйні вихователі.

Тому один із підрозділів проєкту програми розвитку міста, яку створюють зараз експерти за різними напрямками, приділений саме навчанню дітей в дошкільних закладах міста.

Черги в дитячих садках Херсона та переповнені групи – саме цю проблему підняли педагоги та батьки на комунікаційному майданчику «Освіта», проведення якого ініціював Ігор Колихаєв.

Батьків хвилюють брак місць в дошкільних закладах освіти, вони стикаються з проблемою влаштування малюка в дитячий садочок і тривалим очікуванням своєї черги.

Педагоги та батьки працювали в тандемі та запропонували своє бачення вирішення питання. Це відкриття додаткових груп у функціонуючих закладах дошкільної освіти та виділення додаткового фінансування. Бо наші діти заслуговують на краще!

Як наголосила директорка Антонівської школи №21, координатор майданчика «Освіта» Галина Лугова, сценарій вирішення проблеми, який запропонували експерти та батьківські комітети, можливо вирішити за рахунок міського бюджету. Головне – мати бажання створити гідні умови для маленьких херсонців.

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

У Херсоні поліцейські допомогли жінці з двома дітьми
Парк Юрського періоду – туристичний магніт Херсона

Останні новини

Меню