Херсонські дитячі садочки можуть запрацювати влітку

  1. Головна
  2. Події
  3. Херсонські дитячі садочки можуть запрацювати влітку
ПодіїХерсон
Перегляди: 261

Вже за тиждень, з 25 травня, Уряд може дозволити роботу дитячих садочків. Адже з 22 травня Україна переходитиме до адаптивного карантину, яким передбачено поетапне пом’якшення карантинних обмежень. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише Урядовий портал.

«Вже з 22 травня буде розглянуто питання переходу до другого етапу карантину, який включає низку пом’якшень. Ми дозволимо рух міського і приміського наземного транспорту, дозволимо проведення спортивних змагань без глядачів, а також дозволимо роботу готелів, окрім хостелів, але не роботу ресторанів і басейнів у готелях. Також буде надана можливість проведення служб у храмах з розрахунку одна людина на 10 кв. м», — зазначив Прем’єр-міністр.

Як пояснив Денис Шмигаль, модель адаптивного карантину передбачає скасовання обмеження, запроваджених на рівні держави. Але при цьому Уряд працює спільно з місцевою владою, яка буде дивитися, чи відповідає епідеміологічна ситуація в регіоні критеріям Міністерства охорони здоров’я.

Tags: , , ,

Тобі також сподобається:

Переселенці з Криму отримають житло на Херсонщині
Херсонщина потроху «оживає» після жорсткого карантину. Міста відновлюють автобусні перевезення

Останні новини

Меню