Херсонських медиків вітав симфонічний оркестр (відео)

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Херсонських медиків вітав симфонічний оркестр (відео)
Херсон
Перегляди: 574

Вони присвятили своє життя самій гуманній справі в світі – лікувати людей. Їх професія – одна з найблагородніших, але при цьому з нею пов’язана і величезна відповідальність.


Ірина Смірнова працює в медичній сфері вже 35 років. Про іншу професію і не мріяла. Передусім для неї це – здоров’я та життя людини. З такими принципами й працює в медицині.

24 години, 7 днів на тиждень вона зі своїми колегами готова надавати невідкладну допомогу тим, хто її потребує та повертати пацієнтам здоров’я.

Найвищою нагородою для людей в білих халатах є теплі слова від пацієнтів, які мотивують.
І саме такі, щирі побажання вони отримали напередодні професійного свята – Дня медичного працівника від імені всіх херсонців, команди Благодійного фонду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» та Громадської платформи Юрія Рожкова «Добро переможе».

А щоб подякувати медикам Херсона за їх щоденну самовіддану працю на них чекав оригінальний та душевний подарунок – концерт класичної музики від Херсонської обласної філармонії.

«Ми не очікували, звичайно, що для нас таке зроблять. Звичайно, важливо, що нам подарували таке свято, тому що важко працювати в такій атмосфері, і приємно, що нас так підтримують», — сказали присутні на заходах люди в білих халатах.

Директор Благодійного фонду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» Геннадій Лагута передав вітання медичним працівникам від народного депутата Ігоря Колихаєва та подякував їм за професіоналізм і особливо за те, що в ці важкі моменти медичні працівники залишаються вірними клятві Гіппократа, перебуваючи на першій лінії боротьби з пандемією коронавіруса.

«Ця робота пов’язана з ризиком як для вашого здоров’я, так і для оточуючих. Ми вклоняємося і бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, вдячних пацієнтів», – наголосив Геннадій Лагута.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. Тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найважливіших. Поняття благодійності увійшло в нашу свідомість як гуманістичний поклик людини допомагати тим, хто цього потребує. Відтак медицина і благодійність у всі часи становлення людської спільноти тісно переплетені між собою. Сьогодення – не виняток.

Зі святом вас, наші ЯНГОЛИ-ОХОРОНЦІ!

 

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Податківці розповіли міському голові Херсона про його чисельні порушення у бюджетній фінансово-господарській сфері
Херсон перестає бути комфортним (фото, відео)

Останні новини

Меню