Херсонський бюджет продовжує годувати депутатські КП

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Херсонський бюджет продовжує годувати депутатські КП
ЕкономікаПодіїХерсон
Перегляди: 241

Як вже неодноразово повідомляли херсонські ЗМІ, міський бюджет годує комунальні підприємства, керівниками яких, є вигідні для мера депутати. Про що постійно йдеться мовав кулуарах міської ради, пише сайт 24ks.news.

9 липня, на пленарному засіданні було прийнято зміни до бюджетну, на 2020 рік, яким передбачалося виділення 100 тис. грн. на фінансову допомогу Бюро естетики, а саме на виплату заробітної плати та податків. А якщо більш точно, то на заробітну платню депутату міськради Мактовському, який є керівником комунального підприємства «Господарська організація «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами».

Намагаючись не привертати до себе уваги, перед голосуванням Матковський, навіть не заявив про потенційний конфлікт інтересів, що є порушенням.

Нагадаємо, що Бюро естетикиє заплановано-збитковим (збиток згідно звіту підприємства за 2019 рік склав біля 35 тис. грн. та поступово зростає), а виплата фіндопомоги порушує норми складання Фінплану танорми Наказу МФУ від 02.12.14 №1195 «БК – не використовують на з/плату та погашення заборгованості комунальні підприємства». Депутати успішно внесли поправки, проголосували та розійшлися святкувати, не зібравшись після перерви.

Для довідки, самого ж Матковського вигнали із ВО «Свобода» за порушення дисципліни. Як тепер буде складатися політична кар’єра депутата будемо лише гадати.

 

Tags:

Тобі також сподобається:

Місця проведення ремонту працівниками «Водоканалу»
В Херсоне рестораторами готовится акция протеста

Останні новини

Меню