Ігор Колихаєв ініціює проєкт по відбору фахівців для розвитку Херсона

Херсон
Перегляди: 1K

Херсон має стати відкритим містом – без брудної політики та корупції. В цьому щиро переконаний Ігор Колихаєв та його команда «НАМ ТУТ ЖИТИ!».

Сьогодні система управління містом працює неефективно. Побудувати сучасний Херсон старими інструментами неможливо. Як і змінити докорінно систему управління міським господарством, не посиливши її новими фахівцями.

Всі ми розуміємо, що міська рада потребує кардинального перезавантаження, такого собі апґрейду. Це відкриття нових напрямків, пов’язаних з інвестиціями, отриманням грантів, туризмом, проєктним менеджментом.

«Економіка – первинна, політика – вторинна. Прозорість ведення бізнесу, інфраструктура, якість муніципальних послуг, вартість квадратного метра житла, гідна заробітна плата, споживчий кошик, безпека – це ті чинники, на які може і повинна впливати міська влада. Як ефективно побудувати модель управління містом, які проєкти необхідно впроваджувати, ми дискутували на наших комунікаційних майданчиках. А тепер ми запрошуємо в команду тих, хто має кваліфікацію та готовий включитися в роботу по реалізації плану розвитку та змін Херсона», – проголосив Ігор Колихаєв.

Ми відкриті для всіх, у кого є ідеї, досвід, бажання створити комфортний Херсон. Приєднуйтесь, щоб потім не говорити, що нічого не змінюється, не чекайте, що хтось прийде і побудує ідеальний світ, не будьте диванними експертами і критиканами, а пропонуйте і дійте.

Тільки разом ми зможемо перемогти бідність, корупцію, безлад. Тільки від нас, від нашої енергії залежить майбутнє, адже НАМ ТУТ ЖИТИ!

Відбір буде проходити в ході вечірніх очних групових сесій в інтерактивному режимі. Старт 2 листопада.

Зареєструватися для участі можна за допомогою Google-форми: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCDdsKFr19BikbRi1wAs6oxwDTEG1Tg1UJtbOO9g1N8aWNLQ/viewform

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Ігор Колихаєв взяв під контроль ситуацію, яка виникла на міському комунальному підприємстві
В ТВК Корабельного района Херсона выявлен итоговый протокол с признаками фальсификации

Останні новини

Меню