Ігор Колихаєв організував роботу маршрутів № 8 та №20 до 23:00

Херсон
Перегляди: 1K

Ігор Колихаєв змінює Херсон для херсонців вже сьогодні. З 15 жовтня, за домовленості з перевізником «Корнет-стиль», робота маршрутів № 8 та № 20 подовжена до 23:00. Громадський транспорт у Херсоні буде працювати за зручним для містян графіком!

Налагодити роботу громадського транспорту у Херсоні – це одне з завдань, яке ставлять херсонці Ігорю Колихаєву – своєму кандидату на посаду міського голови. На даний час для зручності жителів запрацював пілотний проєкт на двох найбільш популярних маршрутах – № 8 та № 20. Згодом усі маршрутки будуть дотримуватись договірних умов, працювати за графіком у вечірній час.

– Херсон – єдиний обласний центр в Україні, де погано працює громадський транспорт. Не хочу називати усіх причин, за яких люди вимушені терпіти незручності. Скажу коротко – у транспортній сфері не буде хаосу. Люди зможуть добиратись до дому у вечірній час, зможуть гуляти по місту, відвідувати концерти та вистави, а не поспішати на останній автобус. Вирішив не чекати Дня виборів, а розпочати зміни вже зараз. Провів перемовини з перевізниками. Ми дійшли згоди: робота двох найдовших та популярних маршрутів вже зараз подовжена до 23:00, інтервал руху 20 хвилин, – каже Ігор Колихаєв.

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Нaчaльник пoлiцiї Xepcoнщини Oлeкcaндp Пpoкудiн звepтaєтьcя дo учacникiв вибopчoгo пpoцecу
Херсон має стати чистим містом – Ігор Колихаєв

Останні новини

Меню