Ігор Колихаєв переймається підготовкою Херсона до опалювального сезону

Херсон
Перегляди: 336

Напередодні холодів у багатьох херсонців є неприємна традиція – замерзати в домівках та на роботі.
Опалювальний сезон 2019–2020 став найгіршим за останні роки в нашому місті, таким собі «тепловим апокаліпсисом». Не в усіх херсонців минулого року з’явилося вчасно тепло в оселях.

Щоб дізнатися, як міська влада готується в цьому році до початку опалювального сезону, Ігор Колихаєв взяв участь у засіданні Штабу з підготовки міста до зими. Втішного мало.

З року в рік проблеми централізованого теплозабезпечення міста одні й ті самі: аварійний стан застарілого державного підприємства ТЕЦ, (яке опалює 51% споживачів) та борги (близько 30 млн грн, включно з заборгованістю по заробітній платі) міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго».

ТЕЦ, яке побудовано ще в 1956 році, і не проходило жодного разу комплексної модернізації, має близько 1 млрд грн різноманітних боргів. В такому стані місто не в змозі прийняти його до комунальної власності, щоб модернізувати. Тому команда Ігоря Колихаєва буде працювати над тим, щоб держава, яка є власником ТЕЦ погасила борги та передала це підприємство до власності громади.

Херсон не має ставати заручником некомпетентного менеджменту чиновників і городяни повинні жити в комфортних умовах незалежно від пори року.

Є ідеї та пропозиції змін Херсона, надсилайте їх команді Ігоря Колихаєва:
📲:Написати в Viber
https://clc.to/HC2nrw
📲:Написати в Telegram
https://clc.to/hYQ4Vw

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Власти сообщили, в каких детсадах Херсона есть свободные места
За підтримки Ігоря Колихаєва розпочалися курси для медпрацівників херсонських комунальних закладів

Останні новини

Меню