Ігор Колихаєв продовжує контролювати початок опалювального сезону в Херсоні

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Ігор Колихаєв продовжує контролювати початок опалювального сезону в Херсоні
Херсон
Перегляди: 1K
Ігор Колихаєв продовжує контролювати початок опалювального сезону та виплати по заборгованості перед працівниками «Херсонтеплоенерго».
Лідер партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» днями закликав міського голову та депутатський корпус знайти можливість та з коштів міського бюджету виплатити цю заборгованість, щоб тепло в оселі херсонців було подано вчасно. Про це написано на офіційній сторінці у Фейсбуці.
За дорученням Ігоря Колихаєва цією проблемою зайнявся керівник депутатської групи «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Андрій Дмитрієв. На засіданні виконкому він запропонував провести позачергове засідання сесії з цього приводу.
Питання єдине – виділення коштів на погашення заборгованості працівникам «Херсонтеплоенерго». І вже 5 листопада депутати проголосували за виділення 8,2 млн грн підприємству, з яких 2,8 млн грн на погашення заборгованості з заробітної плати та 5,4 млн грн на оплату транспортування газу.
Крім того, на наступному тижні підприємство повинно отримати додатковий кредит 4 млн грн на виплату заробітної плати.
Проголосували депутати і за звернення Андрія Дмитрієва до Кабінету міністрів України та голови Херсонської облдержадміністрації щодо ситуації із Херсонською ТЕЦ.
Наше місто має дві теплопостачальні організації тому, щоб всі херсонці отримали тепло, необхідно контролювати ситуацію, яка склалася навколо цих двох підприємств.
Як відомо, у першому турі виборів міського голови Херсона Ігор Колихаєв отримав вдвічі більшу підтримку, ніж його найближчий опонент.
У листопаді відбудеться другий тур виборів мера, коли херсонці визначать, яким буде місто наступні 5 років.
Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Очільник поліції Херсонщини Олександр Прокудін проінспектував роботу районних відділень поліції
Керівництво ОДА звернулось до народного депутата по допомогу

Останні новини

Меню