Ігор Колихаєв направив депутатські запити щодо закриття бібліотек у Херсоні

Бібліотекарі запросили на щорічний звіт про свою роботу – кликали й депутатів.Із якою метою звітують? По-перше, є чим хвалитись. По-друге, занепокоєні скороченням колег, закриттям бібліотек та приватизацією цих приміщень. У Херсоні це питання на порядку денному вже місяць, але гострих кутів стає все більше.

Бібліотекарі навіть звернулись до народного депутата України Ігоря Колихаєва, аби знайти захист від дій депутатів міськради Херсона. Нардеп направив запити до профільного міністерства та до голови ОДА Херсонської області з вимогою з’ясувати усі обставини та захистити бібліотечну мережу обласного центру.

Головний методист Центральної дитячої бібліотеки Лариса Лібіга говорить, що оптимізувати публічні бібліотеки не можна – дії міської ради критикує. До того ж у місті публічний бібліотек усього 35 – 25 знаходяться в місті, 10 – у селищах, які входять до складу Херсона. За оптимізацію бібліотек виступає депутат Херсонської міської ради Артем Кияновський. Його запросили на звіт – проте він перебуває у відрядженні, прийти не зміг. Та коментар у депута нашій телевізійній групі взяти вдалося

 

Tags: , , ,

Тобі також сподобається:

Магазин багажников для автомобиля
Субвенции из госбюджета крайне недостаточно на ремонт и строительство дорог местного значения, – Колыхаев

Останні новини

Меню