Інспектори ювенальної превенції ознайомили студентів з роботою поліцейських

  1. Головна
  2. Події
  3. Інспектори ювенальної превенції ознайомили студентів з роботою поліцейських
ПодіїХерсон
Перегляди: 290

Сьогодні, 22 червня, обласний главк поліції відвідали студенти 1 курсу Херсонського гідрометеорологічного технікуму. Метою заходу стало закріплення та перевірка їх знань й навичок з предмету «Захист Вітчизни».

Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних вимог. На початку гості відвідали Музей обласного главку поліції, де їм розповіли про історію розвитку правоохоронних органів та роботу підрозділів поліції в умовах сьогодення. Екскурсія продовжилася в стрілецькому тирі. Студенти ознайомились зі зразками зброї, яка наразі знаходиться на озброєнні в поліції, а також дізналися про особливості несення служби поліцейськими в разі наявності при собі табельної вогнепальної зброї.

Далі підлітки відвідали спортивну залу, де в цей час тренувалися бійці поліцейського спецпідрозділу. Вони продемонстрували гостям прийоми рукопашного бою та деякі види затримань правопорушників. Адже добра фізична підготовка є однією з важливих складових успішного виконання працівниками поліції службових обов’язків.

Також під час екскурсії ювенальні поліцейські провели із підлітками профілактичну бесіду про правила поведінки у повсякденному житті, роз’яснили студентам, як потрібно поводитися у екстремальних ситуаціях та наголосила на недопустимості порушення закону.

— Можливо після проведеної сьогодні екскурсії у хлопців й дівчат виникне бажання по закінченні навчального закладу обрати для себе одну з найбільш важливих та відповідальних професій і стати поліцейським, щоб нести безпеку і спокій в кожну домівку, — зазначає начальник управління кадрового забезпечення обласного главку поліції Микола Кучерявий.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Тобі також сподобається:

Благодійний фонд сприяє розвитку поезії на Херсонщині
В Херсоне врачей поздравили музыканты симфонического оркестра (видео)

Останні новини

Меню