Як працюватимуть дитячі садки у Херсоні на карантині

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Як працюватимуть дитячі садки у Херсоні на карантині
Херсон
Перегляди: 428

З понеділка нехай бабусі відпочивають, а батьки спокійно виходять на роботу:  дитсадки Херсона знову працюватимуть! У місті до відкриття 25 травня готуються дошкільні заклади освіти.

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби затверджені головним державним санітарним лікарем України.

Перед початком зміни проводиметься температурний скринінг. До дошкільних закладів не пускатимуть дітей та працівників із температурою вище 37,2 С, приміщення необхідно дезінфікувати та провітрювати, а з малечею більше гуляти на свіжому повітрі.  Це прописано в тимчасових рекомендаціях та опубліковано на сайті МОЗ.

Зокрема, ранковий прийом дитини будуть проводити поза межами будівлі садочку.

На вході до закладу має бути місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Дезінфекція поверхонь має проводитися не менш, ніж кожні 2 години та відразу після закінчення занять.

Вологе прибирання з використанням мийних та дезінфекційних засобів – кожні 2 години та відразу після закінчення робочого дня/зміни. Провітрювання приміщень протягом не менше 15 хвилин перед відкриттям та почергове провітрювання кімнат протягом дня.

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Реєструвати херсонських новонароджених будуть по-новому
Працівники 25 підприємств Херсона не отримали зарплату

Останні новини

Меню