Йдемо перемагати: Ігор Колихаєв та команда «Нам тут жити!» про фейки опонентів

Херсон
Перегляди: 1K

Конкуренти продовжують брудну кампанію проти команди Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Тепер вони намагаються надурити херсонців, розповсюджуючи чутки про його зняття з виборів та якісь перемовини.

З цього приводу заявляємо, що Ігор Колихаєв та команда «НАМ ТУТ ЖИТИ!» беруть участь у виборах та йдуть до перемоги. Ми – команда, нас об’єднує бажання змінити наше місто на краще. Ми маємо лідера – Ігоря Колихаєва, чітку покрокову програму та підтримку херсонців, яка зростає.

Як зазначив член команди Ігоря Колихаєва Юрій Рожков, «ми ведемо перемовини лише з жителями Херсона і лише стосовно змін на краще для нашого рідного міста».

Тому підкреслюємо, що будь-яка інформація стосовно зняття з виборів Ігоря Колихаєва чи команди «НАМ ТУТ ЖИТИ!» не відповідає дійсності. Так само, як і всі інші фейки, на які наші опоненти вже витратили більше 2 мільйонів гривень та продовжують щоденно витрачати десятки тисяч: кандидати-двійники, проплачені акції, публікації в газетах та інтернеті, реклама у соціальних мережах.

Фейки про Ігоря Колихаєва на стільки абсурдні та протирічать один одному, що наша команда створила «музей лютих фейків» про лідера партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!», який постійно наповнюється новими вкидами від опонентів.
Музей фейків: https://fakemuseum.kolykhaev.org/

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Александр Чаплыга: Я поддерживаю партию Игоря Колыхаева «НАМ ТУТ ЖИТИ!»
Игорь Колыхаев сделал официальное заявление

Останні новини

Меню