Херсонський літературний музей відзначив Всесвітній день миру (фото)

Літературний музей відзначив Всесвітній день миру для письменника!

Наші відвідувачі їхали до музею через усе місто, долали труднощі, пов’язані з міським транспортом та несподіваною спекою.

Учні 6 класу школи №24 ще не дуже великі, не все їм відомо про письменників та їх життя. Скоріш за все їм би було більше до вподоби гратися у парку, але… вони прийшли до нас. І я сподіваюся не пожалкували.

Ми говорили про старий Херсон, про життя письменників і старовинні речі, про експерименти футуристів і авангардні роботи учнів Херсонської школи. Мені припали до душі ці діти, тому що були веселими, розкутими і надзвичайно здогадливими. Вони такі, ще й тому що у них надзвичайна вчителька, яка поважає право дитини на власну точку зору, свободу волевиявлення і інтерес до нового.

Марина Едуардівна Подгайная не вперше приводить учнів до літературного музею. І ось нове покоління її вихованців, наслухавшись музейних історій, роздивившись старовинні музейні предмети і примірявши костюми футуристів, отримало невеликий сюрприз. На виставці “Футуристичні сновидіння” під час екскурсії ми демонструємо відео, на якому юнак читає твір футуриста Василіска Гнєдова”Поему кінця”. Цей хлопець – учень школи №24, вихованець Марини Подгайної. Він разом зі своїм класом декілька років назад відвідав літературний музей і прочитав на камеру “мовчазну” поему. Отак з сюрпризами, весело і серйозно ми провели чудовий весняний день, який до того ж і всесвітнє свято!

Фото Марини Подгайної

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Віктор Бондар: Подивимось наскільки команда Президента зробила висновки щодо важливості якісного кадрового підбору
В Каховке снова решали судьбу “Легендарной тачанки” (видео)

Останні новини

Меню