Херсонський літературний музей відзначив Всесвітній день миру (фото)

  1. Головна
  2. Блоги
  3. Херсонський літературний музей відзначив Всесвітній день миру (фото)

Літературний музей відзначив Всесвітній день миру для письменника!

Наші відвідувачі їхали до музею через усе місто, долали труднощі, пов’язані з міським транспортом та несподіваною спекою.

Учні 6 класу школи №24 ще не дуже великі, не все їм відомо про письменників та їх життя. Скоріш за все їм би було більше до вподоби гратися у парку, але… вони прийшли до нас. І я сподіваюся не пожалкували.

Ми говорили про старий Херсон, про життя письменників і старовинні речі, про експерименти футуристів і авангардні роботи учнів Херсонської школи. Мені припали до душі ці діти, тому що були веселими, розкутими і надзвичайно здогадливими. Вони такі, ще й тому що у них надзвичайна вчителька, яка поважає право дитини на власну точку зору, свободу волевиявлення і інтерес до нового.

Марина Едуардівна Подгайная не вперше приводить учнів до літературного музею. І ось нове покоління її вихованців, наслухавшись музейних історій, роздивившись старовинні музейні предмети і примірявши костюми футуристів, отримало невеликий сюрприз. На виставці «Футуристичні сновидіння» під час екскурсії ми демонструємо відео, на якому юнак читає твір футуриста Василіска Гнєдова»Поему кінця». Цей хлопець — учень школи №24, вихованець Марини Подгайної. Він разом зі своїм класом декілька років назад відвідав літературний музей і прочитав на камеру «мовчазну» поему. Отак з сюрпризами, весело і серйозно ми провели чудовий весняний день, який до того ж і всесвітнє свято!

Фото Марини Подгайної

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Віктор Бондар: Подивимось наскільки команда Президента зробила висновки щодо важливості якісного кадрового підбору
В Каховке снова решали судьбу «Легендарной тачанки» (видео)

Останні новини

Меню