МФК «Продексім» – зірковий чемпіон України

  1. Головна
  2. Спорт
  3. МФК «Продексім» – зірковий чемпіон України
СпортХерсон
Перегляди: 302

Завдяки МФК «Продексім» вся Європа дізналася, що є таке місто – Херсон, є такі сильні спортсмени, які живуть, створюють тут сім’ї та відстоюють честь нашого регіону на міжнародному рівні.

Кращий капітан команди, кращий бомбардир та воротар – всі ці три титули, як і золоті медалі та кубок у цьогорічному чемпіонаті Favbet Екстра-ліга завоювали саме спортсмени «Продексіма».

Капітан команди Віталій Скорий наголошує, що їх чергова перемога – це кропіткий труд, командні дії та інтереси, які знаходяться на першому місці та переписана історія футзалу.

«В нас була мета, дисципліна навколо цієї мети і в складних моментах проявлявся характер. Саме завдяки цьому досягнуто максимальних результатів та перемога. Також важлива підтримка рідних, близьких і колосальна підтримка уболівальників, які супроводжували нас завжди на виїздах, створювали приголомшливу атмосферу на іграх», — зазначає Віталій Скорий.

Михайло Зварич, визнаний кращим бомбардиром цього сезону відзначив, що їх команда з року в рік досягає максимальних результатів завдяки президенту клуба Ігорю Колихаєву.

«Наш президент клуба створив усі умови, щоб ми грали на вищому рівні, здобували чемпіонські титули та трофеї. І ми докладаємо  максимальних зусиль, аби перемагати у кожному матчі, здобувати нагороди», — каже Зварич.

А кращий воротар Кирило Ципун каже, що азарт приходить під час гри.
«В цьому році ми підтвердили свою стабільність, яка йде в першу чергу від президента нашого клуба Ігоря Колихаєва, адже він створив усі умови для досягнення максимальних перемог. Впевнений, це не остання наша перемога», — висловив переконання Ципун.

 

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

В Новій Каховці тривають роботи з відновлення вуличного дорожнього покриття та тротуарів
Нова Каховка стала центром економічного тяжіння

Останні новини

Меню