На території двох пожежних частин у Херсоні встановили два сучасні гідранти (фото)

  1. Головна
  2. Події
  3. На території двох пожежних частин у Херсоні встановили два сучасні гідранти (фото)
ПодіїХерсон
Перегляди: 328
Про обладнання пожежних частин миста Херсона сучасними пожежними гідрантами повідомили у комунальному підприємстві «Херсонводоканал».

Потужні спеціальні крани допоможуть швидко набирати воду у ємності пожежних машин.

Два нових пожежних гідранти виробництва HAWLE встановлені нещодавно на території  Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Херсонській області (вул. Молодіжна, 6) та на території  пожежної частини за адресою вул.Ломоносова, 75.
Один гідрант  встановлено  наземним, інший – підземним способом.  Обидва  пристрої – подарунки місту Херсону від представників  фірми HAWLE.
Випробування, проведене черговою бригадою пожежників, довело зручність та швидкість використання нових гідрантів, що відрізняються від вітчизняних якістю, надійністю, забезпечують незамерзання води в холодну пору року і  швидкий запуск у разі необхідності.
«Цей гідрант споруджений не на старому місті. Це новий гідрант, нова система. Суттєвою різницею є те, що до нього прокладені поліетиленові труби – це безпека, надійність, оперативність реагування на надзвичайні події наших пожежних підрозділів»,- прокоментував подію в.о.начальника Головного управління ДСНС України у Херсонській області Олександр РУДНИЦЬКИЙ.
У грудні 2019 року два таких гідранти були встановлені біля Міськвиконкому.
Для довідки. Водоканал обслуговує 1415 гідрантів, які поступово будуть замінюватись на нові. Переконливим фактором на користь встановлення нових гідрантів виступає подвійна запірна арматура, яка дозволяє виконувати обслуговування та ремонт пристроїв без припинення водопостачання прилеглих вулиць. Так, невдовзі  нові гідранти з’являться, у першу чергу, на території  дитячих садків,  шкіл  та інших навчальних закладів, у лікарнях, місцях поблизу великих соціальних об’єктів, де існує високий ступінь пожежонебезпеки і велике скупчення людей.
«Головна перевага нових гідрантів – швидке підключення і пуск води на пожежну машину. Термін  експлуатації – до 50 років, тоді як вітчизняні виходять з ладу через 2-3 роки роботи. Ми плануємо, за наявності фінансування,  щорічно замінювати до 50 гідрантів», – поділився планами директор Водоканалу Михайло ЧЕМЕРИС.
Tags:

Тобі також сподобається:

Херсонські оперативники затримали двох серійних крадіїв речей з автомобілів
На Херсонщині загинув водій автомобіля ВАЗ (фото)

Останні новини

Меню