«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Херсон
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою
Херсон
Перегляди: 274

Віталій Бєлобров, лідер креативного простору Urban CAD.

Більшу частину свого життя присвятив підприємництву, довгий час пропрацював в сфері фінансового консалтингу, допоміг сотням людей вибудувати свій особистий фінансовий план, навчитися створювати резерви і інвестувати.

У 2014 році був визнаний «Кращим фінансовим консультантом України». У той же рік, коли почалися нові випробування для України і всіх нас, він відчув, що зараз дуже важливий момент. Просто добре робити свою справу та займатися бізнесом недостатньо, потрібно включатися в суспільні процеси і допомогти розгорнути їх у бік творення і розвитку.

Тож Віталій вирішив свої знання та енергію спрямувати на громадську діяльність у таких напрямках, як активізація і залучення городян в соціально-корисну діяльність, створення креативних проєктів і розвиток підприємництва. Переконаний, саме ці кроки здатні дати новий виток розвитку Херсону.

За 6 років Віталію Бєлоброву вдалось реалізувати не один соціальний проєкт, найвідоміший з них – Urban CAD. Це перший в місті креативний простір, відомий по всій Україні і за її межами.

Паралельно з цим лідер креативного простору проводить школу підприємництва та бізнес-інкубатори, розробив стратегію розвитку малого і середнього бізнесу тощо.

Бажання Віталія Бєлоброва – змінити Херсон на краще, тому він приєднався до команди Ігоря Колихаєва #НамТутЖити.

Він пояснює своє рішення тим, що цей проєкт об’єднав людей, які вже довели на ділі свою відданість місту. «Нам тут жити» створений херсонцями і для херсонців, адже тільки ми знаємо, що потрібно змінити і як це зробити, щоб люди в Херсоні жили щасливо, в безпеці і комфорті.

Саме в Ігорі Колихаєві він побачив однодумця, сучасного ефективного топ-менеджер, завжди націленого на результат.

Віталій Бєлобров вважає Ігоря Колихаєва людиною, відкритою до діалогу, яка відчуває нові тенденції, ставить найвищі планки для себе і всієї команди та зробить Херсон комфортним, безпечним та успішним містом!

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Розкопки в Тягинській фортеці завершились унікальними знахідками
Не поддайтесь на обаяние Колыхаева

Останні новини

Меню