Наше завдання створити військовим умови, щоб після служби вони отримували якісні послуги — Колихаєв

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Наше завдання створити військовим умови, щоб після служби вони отримували якісні послуги — Колихаєв
Херсон
Перегляди: 294

Ігор Колихаєв привітав херсонських курсантів факультету підготовки офіцерів запасу з закінченням навчання і прийняттям присяги, яка проходила у військовій частині А1836.

Про роки свого навчання у Вищому військово-морському інституті Ігор Колихаєв згадує із задоволенням. Це була школа життя, яка з хлопця робить справжнього чоловіка.

На офіційній сторінці у Фейсбуці він зазначає, що після служби повертаєшся іншою людиною: загартовується характер, є розуміння життєвої ситуації. Присяга на вірність — не обіцянка, це слово честі.

«22 курсанти пройшли повний курс підготовки та, згодом вони отримають звання молодшого лейтенанта запасу. Символічно, що присягу вони прийняли напередодні Дня Незалежності нашої держави. Адже Незалежна Україна — це перш за все сильні військові!

Завдання армії — гарантувати нашу безпеку, а наше — створити військовим умови, щоб після служби вони відпочивали в комфортному місті, їх родини отримували якісні муніципальні послуги. Це означає, наша мета співпадає: Херсон стане мирним, безпечним та комфортним містом!», — наголосив Ігор Колихаєв, вітаючи курсантів.

Tags: , , ,

Тобі також сподобається:

Звіт національної поліції Херсонщини про оперативну ситуацію за останню добу
К приезду Президента в Херсоне ночью ремонтировали дорогу (Видео)

Останні новини

Меню