Податківці розповіли міському голові Херсона про його чисельні порушення у бюджетній фінансово-господарській сфері

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Податківці розповіли міському голові Херсона про його чисельні порушення у бюджетній фінансово-господарській сфері
ЕкономікаПодіїХерсон
Перегляди: 358

Податківці розповіли міському голові Херсона Володимиру Миколаєнку про його чисельні порушення у бюджетній фінансово-господарській сфері. Перевірка показала, що його підлеглі системно нехтують нормами законів.

Від податковців міський голова отримав листа, яким у соцмережі поділився депутат міськради лідер групи «За майбутнє» Віталій Богданов.

 

Текст листа:

Шановний пане Володимире!

Головне управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі здійснює діяльність в межах Конституції України, вимог Податкового кодексу України, інших законів та нормативно — правових актів України.

Так, відповідно до ст.191 Податкового кодексу України контролюючі органи здійснюють адміністрування податків та зборів, платежів; контролюють своєчасність подання платниками податків та платниками единого внеску передбаченої законом звітності (декларацій, розрахунків та інших документів пов’язаних з обчисленням і сплатою податків, зборів та обов’язкових платежів); своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплати податків, зборів, платежів. Вживають заходів до виявлення, аналізу та перевірки фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів одержаних злочинним шляхом або фінансуванням тероризму, щодо відповідності законодавству України.

Статтею 348 Податкового кодексу України передбачено, що завданням податкової міліції є запобігання кримінальним та іншим правопорушенням у сфері оподаткування та бюджетній сфері, їх розкриття та провадження у справах про адміністративні правопорушення.

Кримінальним процесуальним кодексом України визначаються повноваження слідчих та оперативних підрозділів органу, що здійснює контроль за додержанням податкового законодавства, їх завдання, права та обов’язки по виявленню, запобіганню та розслідуванню кримінальних правопорушень у сфері оподаткування та бюджетній сфері.

З огляду на викладене, Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, проводить постійний моніторинг переможців тендерних торгів та відпрацювання суб’єктів господарської діяльності, які брали участь та здійснюють свою діяльність поза правовим полем (номінальний директор та засновник, відсутність трудових ресурсів, офісу, матеріально — технічної бази. тощо).

Так протягом 2017-2019 років Головним управлінням Державної фіскальної служби у Херсонській області. Автономній Республіці Крим та м. Севастополі систематично виявлялися порушення діючого законодавства при проведенні робіт (наданні послуг) за бюджетні коигти за тендерними процедурами, розпорядником яких виступав Херсонський міськвиконком та підпорядковані йому підрозділи. Вказані порушення були виявлені в діях службових осіб ряду суб’єктів господарювання, переможців та виконавців тендерних процедур, відносно яких розпочато відповідні кримінальні провадження, а саме: МКП «Гарантія», ТОВ «Рефонт ТВТ», КП «Дорожник», ТОВ «Верток»», TOB «Хімекопром», TOB ВКФ «Херсонмаркетінг», ПП «СК «Вершина». ПП «Котломонтажналадка-Інвест», ФОП Бурбело та інші. Сума бюджетних коштів, законність використання яких досліджується в кримінальних провадженнях, становить понад 57 млн.грн.

Зазначені факти вказують на відсутність належного контролю за використанням бюджетних коштів з боку відповідних розпорядників, що сприяло вчиненню їх розкрадання та суттєво впливало на якість виконаних робіт (наданих послуг).

Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення фактів нецільового використання бюджетних коштів впродовж 2020 року згідно статей бюджету м. Херсона, затверджених рішенням від 23.01.2020 №2300 «Про міський бюджет міста на 2020 рік», пропонуємо провести спільну міжвідомчу координаційну нараду для визначення найбільш кри.мінальнооріснтованнх напрямів витрачання коштів міського бюджету, встановлення суворого персонального контролю за їх використанням та напрацювання відповідних спільних заходів і взаємного обміну інформацією із залученням відповідних спеціалістів Південного офісу Держаудігтслужби, правоохоронних органів, на які покладено контроль за дотриманням вимог чинного законодавства при здійсненні тендерних процедур і подальшому витрачанні бюджетних коштів та представників громадських організацій міста, які зацікавлені у прозорості витрат міського бюджету».

Tags:

Тобі також сподобається:

«Партизани» на Херсонщині судяться з обласною державною адміністрацією
Херсонських медиків вітав симфонічний оркестр (відео)

Останні новини

Меню