Поліцейські викрили порушників законодавства в акваторії Херсона

  1. Головна
  2. Події
  3. Поліцейські викрили порушників законодавства в акваторії Херсона
ПодіїХерсон
Перегляди: 233

Водна поліція викрила факт збору сміття і відходів з вантажного судна без дозвільних документів і права здійснення даної господарської діяльності. Причиною перевірки стала інформація про можливий продаж пального який відбувається прямо на рейді.

Про викриття факту порушення норм законодавства розповіли у нацполіції області.

 

Працівники відділення поліції в порту «Херсон» отримали інформацію від прикордонників, що з судна під іноземним прапором, яке наразі перебуває на рейді в акваторії річки Дніпро, можливе здійснення крадіжки палива. Під час відпрацювання даної інформації поліцейські повторно викрили власника одного з херсонських плавзасобів у незаконній господарській діяльності.

Як розповів начальник водної поліції Херсонщини Максим Жарков, під час перевірки отриманої від колег-правоохоронців інформації поліцейські помітили, як від судна під прапором однієї з африканських країн, відійшов інший плавзасіб. В ході огляду з’ясувалося, шо у нього на борту знаходяться відходи повсякденної життєдіяльності в сухому та рідкому вигляді. Однак, у власника судна будь-які дозвільні документи на зайняття цим видом діяльності були відсутні. За порушення адміністративного законодавства України у відношенні чоловіка був складений адміністративний протокол за ст.164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності», за що передбачений штраф у сумі від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. До речі, це вже другий протокол, складений на власника плавзасобу за останні 30 днів. А, згідно з ч.2 цієї статті КУпАП, особа, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, підлягає покаранню в вигляді накладення штрафу від двох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Злочини, які сталися на Херсонщині за останню добу
Впервые за сто лет в Украине зафиксировали самый низкий уровень воды в водоемах

Останні новини

Меню