Результати виборів: Ігор Колихаєв подякував херсонцям за довіру та підтримку

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Результати виборів: Ігор Колихаєв подякував херсонцям за довіру та підтримку
Херсон
Перегляди: 2K
Нова історія нашого міста стартувала. Ігор Колихаєв висловив херсонцям слова вдячності за довіру та підтримку.
«Отже, нова історія Херсона стартувала. І я пропоную почати все з чистого аркуша. Давайте зробимо над собою зусилля і забудемо про стару манеру рвати це місто на шматки, як клаптеву ковдру, йдеться на офіційній сторінці Ігоря Колихаєва у Фейсбуці.
Мої дорогі херсонці. Ви всі — і ті, хто підтримував мене, і хто був проти, — люди, за яких я беру на себе відповідальність. Не знаю, чи вийде у мене стати найкращим мером Херсона, але я обіцяю, що докладу всіх зусиль і вивернусь навиворіт, але наше місто перетвориться. Ви заслужили комфортне життя. Ви його вистраждали.
Політики. Я закликаю всіх депутатів, помічників і всіх ваших союзників: давайте обнулимо свої амбіції і допоможемо Херсону — кожен, хто чим може. Я обіцяю вам, що ніяких «репресій» за політичною приналежністю не буде. Значення має лише ваш професіоналізм. Я забуду всі негативні висловлювання і випади на мою адресу, сказані чи зроблені протягом виборчої кампанії. Заради нашої спільної справи. Ми всі обіцяли херсонцям розквіт і порядок в місті. Так до чого тут кольори партій, які ми представляємо? Час працювати разом на одну мету — Херсон, яким ми всі будемо пишатися!
Більше ніж вдячність, мене переповнює зараз почуття відповідальності. Знаю, що деякі голосували за мене «авансом». Я його беру і поверну позитивними змінами в Херсоні. Дякую вам всім за підтримку. Упевнений, у вас вистачить мудрості дати мені деякий час на наведення внутрішнього порядку в структурі управління містом. Наступні 5 років я житиму для вас. Нам всім буде непросто, але іншого шляху піднятися немає — тільки об’єднання зусиль і важка робота.
На цьому я поки ставлю крапку, тому що за весь цей час сказано було вже досить. Пора переходити до дій. Адже, як відомо, останнє слово завжди за вчинком. Наше майбутнє починається прямо зараз», — наголосив Ігор Колихаєв.
Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Команда «НАМ ТУТ ЖИТИ!» розпочинають генеральне прибирання міста
Ігор Колихаєв домовився про запуск опалення в Херсоні

Останні новини

Меню