Що говорять херсонці про квартал Колихаєва

  1. Головна
  2. Херсон
  3. Що говорять херсонці про квартал Колихаєва
Херсон
Перегляди: 4K

«Французький квартал», «музей просто неба», «проєвропейське місто». Херсонці по-різному називають вулицю Канатну. Проте сходяться в одному – тут все створено для людей.

Херсонка Наталія Гавриленко зазначає, що саме на цій вулиці гуляє все місто.
«Тут чисто, охайно, все зроблено для людей. Ми у цьому кварталі полюбляємо фотографуватись, на свята приїзджаємо з родиною», — сказала вона, акцентув, що тут гарно жити.


Яскраво розписані будинки, охайно вкладена бруківка, фігурні гірлянді та озеленення території. Перетворити звичайний квартал в історичній частині Херсона на сучасний культурний простір ще кілька років тому вирішив народний депутат України та відомий херсонський меценат Ігор Колихаєв.

Керівник підрядної організації Максим Сінченко розповідає, що роботи з реконструкції фасаду будівель ведуться регулярно, враховують як технічні особливості так і побажання людей. Водночас не приховує, об’єкт дійсно складний.


«Ми робимо капітальний ремонт фасадов, деяких покрівель, продовжуємо роботи з благоустрою території, ремонтуємо електропідключення всіх домівок, якщо вони знаходяться в аварійному стані», — наголошує він.

«Там, де Колихаєв, там завжди порядок», — переконані місцеві жителі та висловлюють слова вдячності народному депутату від Херсонщини.

 

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Городскому голове Херсона уже не верят, а к Владимиру Сальдо херсонцы даже не обращаются (видео)
У Херсоні суд заарештував підозрюваного в скоєнні ДТП з тяжкими наслідками

Останні новини

Меню