Сьогодні весь світ відзначає День людей із синдромом Дауна

  1. Головна
  2. Події
  3. Сьогодні весь світ відзначає День людей із синдромом Дауна
ПодіїХерсон
Перегляди: 330

Сьогодні весь світ відзначає День людей із синдромом Дауна. Ця дата обрана не випадково. Адже синдром – це трисомія (березень – третій місяць року) за 21 хромосомою (тому і 21 березня).

Аби висловити толерантність і підтримку людям із цією генетичною аномалією в багатьох країнах проходить акція «Lots of socks»🧦. А шкарпетки й символізують додаткову Х-хромосому.

Уже традиційно долучились до неї і херсонські патрульні. Навіть в умовах карантину ми не забуваємо про наших сонячних друзів.

Долучайтесь до акції, підтримайте тих, хто цього потребує.

Довідка. Кожна 700-а дитина у світі народжується з синдромом Дауна. Це співвідношення однакове в різних країнах, кліматичних зонах, соціальних прошарках. Воно не залежить від способу життя батьків, їх здоров’я, шкідливих звичок, харчування, достатку, освіти, кольору шкіри чи національності. Хлопчики та дівчатка народжуються з однаковою частотою. Батьки при цьому мають нормальний набір хромосом (каріотип).

Дітям із синдромом Дауна, дійсно, складніше розвиватися, ніж їхнім звичайним одноліткам. Але за підтримки сім’ї та допомоги фахівців вони, як і інші малюки, вчаться ходити і говорити, читати і писати, малювати і кататися на велосипеді, займатися музикою і спортом, отримують освіту. І звичайно, вони здатні дружити, захоплюватися, закохуватися, бути щасливими і робити щасливими інших.

Tags:

Тобі також сподобається:

Пільги на проїзд скасовані по всій Херсонщині
Нардеп от Херсонщины знает как оставить молодых специалистов в Украине

Останні новини

Меню