У Херсоні активно готуються до запуску фонтанів в експлуатацію (фото)

  1. Головна
  2. Події
  3. У Херсоні активно готуються до запуску фонтанів в експлуатацію (фото)
ПодіїХерсон
Перегляди: 291
У Херсоні активно готуються до запуску у експлуатацію міських фонтанів. Про це повідомляє сайт міського комунального підприємства «Херсонводоканал».

Майстри підприємства перевіряють технічний стан фонтанів і проводять випробування.

12 травня 2020 року, у день послаблення умов карантину, в Херсоні  відбудеться  подія, на яку всі містяни чекають із радістю та захопленням:  запуск  міських фонтанів.
Поступовий вихід з карантину розпочинається з відкриття міських парків, де херсонці, ще у захисних масках, можуть відпочивати з близькими. Отже прогулянки у рукотворних джерел прохолоди, без сумніву, сприятимуть оздоровленню та підйому настрою!
Вас чекатимуть фонтани «Ювілейний», «Світловий», «Лілія», пішохідний фонтан на бульварі Мирному та фонтан «ЦКБ». «Фонтан на набережній по просп. Ушакова» у цьому році відкриється дещо пізніше. Капітальний ремонт буде тривати орієнтовно до середини червня.
На всіх фонтанах співробітниками МКП «ВУВКГ м.Херсона» встановлено  електрообладнання і насосні агрегати, виконані чистка, дезінфекція та косметичний ремонт чаш фонтанів, відновлені пошкоджені керамічні плити, упорядкована прилегла територія. Усі роботи з облаштування фонтанів здійснюються за рахунок міського бюджету.
Графік роботи фонтанів:
«Лілія», «ЦКБ»:
Травень та вересень: щоденно, крім понеділка  з 10.00 до 20.00
Червень-серпень: щоденно, крім понеділка  з 10.00 до 21.00
«Ювілейний», «Світловий», «Бульвар Мирний»:
Травень та вересень: щоденно, крім понеділка  з 10.00 до 20.00 у режимі без підсвічування, з 20.00 до 21.00 –у режимі з підсвічуванням
Червень-серпень: щоденно, крім понеділка  з 10.00 до 20.30  у режимі без підсвічування, з 20.30 до 21.30 –у режимі з підсвічуванням
Отже 5 місяців року міські  фонтани будуть тішити  херсонців та гостей міста грою водяних струменів та приємним шепітом води!
Tags: , , ,

Тобі також сподобається:

В Херсоне задержали поджигателей культового здания (фото)
Курорт на Херсонщині на свята закриють для відпочиваючих

Останні новини

Меню