У Херсоні підготували акцію до святкування «Дня Європи»

  1. Головна
  2. Культура
  3. У Херсоні підготували акцію до святкування «Дня Європи»
КультураПодіїХерсон
Перегляди: 240

У Херсонському обласному Центрі народної творчості 11.05.20 стартувала дистанційна акція «Моя мандрівка Європою». Усі бажаючі долучитися до творчого заходу мають змогу надіслати свої роботи, але треба поквапитися, адже 16.05.20 акція завершується. Організатори заходу вже отримали більше двадцяти арт-об’єктів.

Про це пише сайт «Вгору».

Голова інформаційного відділу центру Наталія Вигоднер розповідає що умови участі у проекті дуже прості: потрібно лише надіслати свою художню роботу на електронну пошту центру. Але не можна забувати про тематику акції − європейські пейзажі та архітектура. Можна зобразити також місце в Європі, де ви вже побували або поки тільки мрієте відвідати його.

«16 травня ми будемо святкувати День Європи. Цей день пов’язує усіх українців мріями і сподіванням жити у щасливій, процвітаючій євпропейській країні, якою обов’язково стане наша країна. Херсонський обласний центр Народної творчості з нагоди цього свята пропонує всім шанувальникам образотворчого мистецтва взяти участь у такій дистанційній челендж-акції «Моя мандрівка Європою». Запрошуємо до участі всіх хто має хист до малювання. Не обов’язково бути професійним митцем, художником, можна просто бути любителем цього виду народної творчості», — зазначила Наталія Вигоднер.

Роботи разом із власним фото та коротким описом треба надіслати на електронну пошту центру — ocntkherson@ukr.net. 18.05.20 будуть підбиті пісумки акції.

Tags:

Тобі також сподобається:

В Херсоні розпочато акцію «Зaмicть пaкeту − тopбинкa» (відео)
Бібліотекарі Херсона підготували екскурсію «Херсонський колорит»

Останні новини

Меню