У Херсоні відкрився свій «Парк Юрського періоду»

  1. Головна
  2. Херсон
  3. У Херсоні відкрився свій «Парк Юрського періоду»
Херсон
Перегляди: 1K

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» зробив подарунок дітям Херсонщини та створив справжній «Парк Юрського періоду». Прямо на березі Дніпра гостей чекає цікава виставка з 13-ти представників фауни, які обітали на нашій планеті десятки мільйонів років тому!

Велетні-динозаври рухаються і ричать, як живі. Фігури динозаврів відповідають тому, як їх описують вчені. Розмір, забарвлення, вага – все, як у доісторичних тварин.

Покриття (шкіра динозаврів) з силікону. На дотик він нагадує справжню шкіру тварини. Діти та їхні батьки можуть підходити до динозаврам, щоб потрогати їх і сфотографуватися.


У кожного динозавра є свій «характер» і автори фігур постаралися його передати максимально. Серед експонатів є добрі і милі тваринки, а є і жорстокі хижаки.

Команда Ігоря Колихаева створила всі необхідні умови для комфортного і безпечного відпочинку всією сім’єю. На території парку встановлено охолоджуючі рамки та зони відпочинку.

Територія одного з найбільш відомих готелів Херсона «Фрегат» виглядає по-новому.
У співпраці з керівником готельного комплексу «Фрегат» Олегом Довбишем проведено комплекс робіт: привели в порядок тротуар, оновили фонтану композицію, висадили більше сотні декоративних рослин. Увечері локація висвітлюється сучасною системою ілюмінації. Територія «Парку юрського періоду» цілодобово знаходиться під охороною, дотримуються всі карантинні обмеження.

В рамках виставки будуть проводитися розважальні дитячі заходи та пізнавальні екскурсії.

Все, про що маленькі херсонці читали в книжках, тепер знаходиться в їх повному доступі з 9:00 до 21:00 щодня.

Вхід в «Парк Юрського періоду» вільний, тому що херсонський меценат Ігор Колихаєв піклується про підростаюче покоління, адже в дітях наше майбутнє, майбутнє Херсона і НАМ ТУТ ЖИТИ!

 

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Парк динозаврів – нове унікальне місце для херсонців
Херсонці обговорять план розвитку міста на комунікаційних майданчиках

Останні новини

Меню