В Херсоне можно получить право аренды на землю с нарушением действующих норм

  1. Головна
  2. Економіка
  3. В Херсоне можно получить право аренды на землю с нарушением действующих норм
ЕкономікаПодіїХерсон
Перегляди: 265

Секретарь городского совета Херсона Елена Урсуленко сделала заявление на своей странице в Фейсбук. Чиновник и депутат рассказала о нарушениях норм при выделении права аренды на земельный участок в черте Херсона.

В частности Елена Урсуленко пишет:

«Отримала на завірення гербовою печаткою міської ради перелік документів. Увагу привернула додаткова угода про поновлення договору оренди земельної ділянки. Це добре відомий багатьом херсонцям об’єкт. Процедура оформлення документів для такої діяльності повинна бути стандартною, її відпрацьовують, контролюють чимало структурних підрозділів органів виконавчої влади: департаментів, управлінь, їх внутрішніх комісій, робочих груп, а також і депутатських комісій, але ж……
Що цікаво, в угоді передається в оренду земельна ділянка 200 кв. м, а по факту — за парканом використовується близько 3000 кв. метрів. Цільове використання — під сезонний літній майданчик кафе, хоча порядок встановлення таких об’єктів можливий згідно нормативних документів та вимог закону тільки біля закладів ресторанного господарства, якого НЕМАЄ!!!!
Роблю запит на управління споживчого ринку — і відповідь: НЕ ЗВЕРТАЛИСЯ!
Роблю запити на структури з забезпечення комунальними послугами: КП «Міськводоканал» — підтверджене підключення, КП «Міськсвітло» — не підключали, ПАТ «Обленерго» — відповідь чекаю близько двох місяців.(
Почалися перші дзвінки лобистів))
Направила лист на міського голову — втрутитись у ситуацію із вимогою приведення у відповідність до чинного законодавства із відшкодуванням збитків, заподіяних землекористувачем внаслідок порушення земельного законодавства».

Tags: ,

Тобі також сподобається:

З Херсону можна дешево подорожувати до Європи
«Я думаю, хтось був зацікавлений у тому, щоб Росія дійшла не до Донецька і Луганська, а дійшла до Києва», — Ігор Палиця

Останні новини

Меню