В Херсоне штрафуют злостных нарушителей карантина (фото)

  1. Головна
  2. Події
  3. В Херсоне штрафуют злостных нарушителей карантина (фото)
ПодіїХерсон
Перегляди: 420

В Херсоне патрульные полицейские проверяют соблюдение правил установленных на время карантина для пассажироперевозчиков.

Результаты проверок  удручающие. Транспортная отрасль не готова к выполнению предписанных норм. Количество пассажиров ограниченное 10 не соблюдается, водители не надевают защитные маски.

Злостных нарушителей привлекают к админответственности.

О проверке сообщается в Инстаграм.

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Патрульні поліцейські перевіряють виконання обмежувальних заходів щодо пасажирських перевезень під час карантину Робота патрульних спрямована на профілактику серед населення. Пояснюємо, чому так відбувається, підказуємо, як потрібно, робимо зауваження. Злісних порушників, які на зауваження інспекторів не реагують, притягуємо до відповідальності. Просимо людей із розумінням поставитися до карантинних заходів. Це необхідно для того, щоб убезпечити себе та інших від зараження вірусом. Кожен із нас має розуміти, що від дотримання цих важливих правил залежить наше з вами здоров’я і життя. Зберігайте спокій, виконуйте рекомендації лікарів та користуйтеся інформацією про епідеміологічну ситуацію в країні лише з офіційних джерел і будьте здорові. #ПорядокЦеТи #khersonpolice #поліціяхерсона #патрульнаполіція

Публикация от Патрульна поліція Херсон 🇺🇦 (@patrolpolice_kherson)

Tags: , , ,

Тобі також сподобається:

За незаконне зберігання зброї та крадіжки металу житель Олешківського району проведе 3 роки за гратами
Бригада «скорой» попала в карантин после выезда к пациентам

Останні новини

Меню