Володимиру Зеленському показали аеропорт у Херсоні (відео)

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Володимиру Зеленському показали аеропорт у Херсоні (відео)

Сьогодні, під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського, разом з директором Міжнародного аеропорту «Херсон» доповіли про перспективи розвитку нашого летовища. Об’єкт є стратегічним для нашої області, тому є питання щодо реконструкції навігаційної системи, світлосигнальної системи, реконструкції аеровокзального комплексу. Особливої уваги потребує реконструкція штучної злітно-посадкової смуги.

Зараз злітно-посадкова смуга не витримує значного навантаження, у зв’язку зі збільшенням частоти польотів, що призводить до її руйнування, та як наслідок до повної зупинки аеропорту. Вона знаходиться в експлуатації понад 35 років і за цей час капітально не ремонтувалась, що негативно позначається на безпеці та регулярності польотів повітряних суден, стримує розвиток авіаційних перевезень. Також стратегічні партнери Аеропорту – авіакомпанії «TurкishAirlinesInc.», «Ryanair Group» та ПАТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» – наголошують на пришвидшенні розв’язання питання реконструкції його злітно-посадкової смуги.

Щоб розв’язувати цю проблему, розроблено 2 варіанти: відновлення ШЗПС та повна її реконструкція.

🔹Під відновленням ШЗПС мається на увазі укладання нового шару асфальтобетону від 9 до 12 см по всій площі та демонтаж бетонних плит з улаштуванням нижнього бетонного шару і верхнього асфальтобетонного шару. Це дасть можливість приймати літаки класу Boing 737 – 800, 900 та Airbus 321 без обмежень до 10 – 12 разів на добу та збільшить пасажиропотік до 500 тис. пасажирів. Приблизна вартість відновлення — 250 — 300 млн грн.

🔹Другий варіант — це повна реконструкція ШЗПС з її розширенням, що дозволить приймати всі типи літаків без обмежень та збільшити пасажиропотік до 1 млн (20 — 25 рейсів на добу). Приблизна вартість проведення реконструкції буде коштувати 1,5 — 2 млрд грн.

Враховуючи обмеженість бюджетного фінансування, на сьогодні доцільним є проведення поточного ремонту злітно-посадкової смуги по відновленню опорної спроможності штучного покриття. Вартість цих робіт складе 70 млн грн та подовжить строк експлуатації злітно-посадкової смуги до 5 років.

Міжнародний аеропорт «Херсон» має всі сертифікати для виконання внутрішніх та міжнародних авіарейсів. З відновлення його роботи у 2014 році пасажиропотік збільшився з 11,3 тис. пасажирів до 154 тисяч (за підсумками минулого року).

Tags:

Тобі також сподобається:

Экс-чиновник Херсонской ОГА может выйти из-под стражи за 10 миллионов гривен (видео)
На Херсонщине прошел пляжный гандбольный турнир (фото)

Останні новини

Меню