Гендиректор херсонського театру поповнив команду «Нам тут жити»

  1. Головна
  2. Культура
  3. Гендиректор херсонського театру поповнив команду «Нам тут жити»
КультураХерсон
Перегляди: 373

 Одні називають його менеджером століття, інші – креативним натхненником, а найчастіше – «батьком» фестивалю «Мельпомена Таврії».

Знайомтеся, Олександр Книга, народний артист України, генеральний директор обласного академічного театру ім. М. Куліша. А ще він член команди Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ».

40 років свого життя Олександр Андрійович присвятив саме культурі. Його наполегливість, досвід та бажання вдосконалювати все навколо себе, вивели херсонський театр, який вже має звання Академічний, у лідери. П’ять сценічних стаціонарних майданчиків, перша та єдина в Україні лісова сцена – це все придумав та втілив креативний Книга.

Якщо у соцмережах набрати у пошуку #відкритий_Книга, можна дізнатись про безліч реалізованих, або задуманих ідей з організації мистецьких подій у місті і області. Всі вони стають і ще обов’язково стануть потужним поштовхом до збільшення мистецької і туристичної привабливості і міста, і регіону в цілому.

Олександр Книга пишається тим, що його діти, а їх в нього п’ятеро, живуть і працюють саме в Херсоні. І йому дуже хочеться, щоб рідне місто було гарними, комфортним для життя і творчості. Але це можливо досягти лише в тандемі з командою та дієвим лідером.

Своїми однодумцями він вважає Ігоря Колихаєва та його команду «НАМ ТУТ ЖИТИ». Йому близькі ті принципи і підходи до розвитку Херсона та Херсонщини, які пропонує Ігор Колихаєв.

Олександр Книга переконаний, у нашому місті виникла ситуація, коли люди, доведені до певного градусу кипіння, вже не довіряють ні нинішнім очільникам, ні старим керівникам, а хочуть кардинальних змін для Херсона. Зростає громадянська свідомість, люди об’єднуються задля наведення порядку, втілення корисних для міста проєктів.

Саме такі дієві люди зараз складають основу команди Ігоря Колихаєва #НамТутЖити та разом з херсонцями створюють програму розвитку міста!

Tags: , , ,

Тобі також сподобається:

По Херсонщине пройдет новый туристический маршрут
КПВВ «Чонгар» до конца лета прекращает работу с Крымом

Останні новини

Меню