750 громад Херсонщини відзначили День Перемоги (фото)

  1. Головна
  2. Область
  3. 750 громад Херсонщини відзначили День Перемоги (фото)
ОбластьПодії
Перегляди: 267

9 травня на території Херсонської області у 750 громадах відбулись святкові заходи присвячені перемозі у Другій світовій війні. Влада цього року офіційно відмінила святкові заходи, однак партійні та громадські об’єднання, а також особисті відвідування пам’ятних місць все ж таки відбулись.

Про те, як проходили заходи, розповіли у нацполіції Херсонщини.

З цього приводу за ініціативи органів місцевої влади та ряду політичних партій на території області за участю майже 750 громадян відбулися 12 масових заходів. Найбільша їх кількість пройшла в обласному центрі.

Охорону публічного порядку та безпеку громадян забезпечували понад 200 працівників поліції, зокрема співробітники Управління превентивної діяльності, районних відділів, патрульні поліцейські, спецпризначенці, бійці Нацгвардії, інші правоохоронці та представники громадських формувань.⠀

Спроби громадян скористатись забороненою символікою або ж порушити карантинні вимоги поліцейські одразу виявляли і припиняли, проводили профілактично-роз’яснювальні бесіди та доводили до відома громадян вимоги чинного законодавства.

За порушення карантинних правил у відношенні трьох громадян були складені адміністративні протоколи за ст.44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей». Грубих порушень правопорядку не допущено.

 

 

Tags: ,

Тобі також сподобається:

Ночью в Херсоне столкнулись два автомобиля (фото)
На Херсонщині почали ремонт двох доріг комунальної власності

Останні новини

Меню