Бібліотекарі Херсона продовжують відстоювати свої робочі місця

  1. Головна
  2. Область
  3. Бібліотекарі Херсона продовжують відстоювати свої робочі місця
ОбластьПодії
Перегляди: 585

Бібліотекарі Херсона продовжують відстоювати свої робочі місця. Активісти руху на захист бібліотек підготували Звернення:

Текст Звернення

220 співробітників 35 херсонських бібліотек закликають депутатів не увійти в історію, як «знищувачі бібліотек».

Бібліотекарі звернулись до депутатів Херсонської міської ради із вимогою відмовитись від реорганізації бібліотек та скорочення штату, а також повернути кошти на зарплатню співробітникам бібліотек (2 млн грн), які були вилучені із заходів щодо забезпечення діяльності бібліотек на боротьбу із коронавірусом.

«Бібліотеки сьогодні мають потенціал стати потужними коворкінговими центрами. Вони вже мають базу, необхідну для створення публічного простору, в якому мешканці міста зможуть проводити не тільки змістовне дозвілля, а й робочий час» — зазначено у відкритому листі.

Щороку бібліотеки відвідує 93 000 відвідувачів. За останні 3 роки бібліотеки залучили більше 70 000 гривень грантових коштів та беруть участь у різноманітних проектах.

220 співробітників 35 бібліотек Херсонської централізованої бібліотечної системи закликають депутатів не увійти в історію, як «знищувачі бібліотек».

Tags:

Тобі також сподобається:

Херсон має стати перлиною України
Культурна сфера Херсонщини виходить з карантину

Останні новини

Меню