Благодійники влаштували екскурсію на унікальну виставку для каховської малечі і їхніх родин

ОбластьПодіїХерсон
Перегляди: 347

Екскурсію на унікальну виставку для каховської малечі і їхніх родин влаштував Благодійний фонд Вегандза Мясникяна «Нам тут жити!»
1 серпня вони побували в «Парку юрського періоду», який нещодавно відкрився в Херсоні біля готелю «Фрегат», пише сайт pivdenukraine.com.ua.
– Нам тут дуже сподобалось! Багато позитивної енергії, а всі діти дуже щасливі! Таких неймовірних емоцій ми не відчували дуже давно! – розповіли учасники поїздки.

«Парк юрського періоду» був створений у Херсоні Благодійним фондом народного депутата України Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!» За його ініціативи на занедбаній донедавна прибережній території «оселилась» ціла зграя рухливих динозаврів, які жили на нашій планеті десятки мільйонів років тому назад. Усі вони виготовлені з м’яких і безпечних матеріалів з максимальним дотриманням пропорцій та природної достовірності.

Як розповів Вегандз Мясникян, подібні поїздки до херсонського «Парку юрського періоду» будуть організовані й на наступних вихідних. І долучитися до них зможуть діти не лише з Каховки, а й з Коробків, Малокаховки, Чорноморівки і Роздольного!

      

Tags: ,

Тобі також сподобається:

Ігор Колихаєв прозвітував про роботу на своєму окрузі
Чи є нa Xepcoнщинi пepcпeктивa poзвитку зeлeнoгo туpизму?

Останні новини

Меню