Благодійний фонд підтримав ветеранів Нової Каховки та Таврійська

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Благодійний фонд підтримав ветеранів Нової Каховки та Таврійська

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва підтримав продуктовими наборами учасників бойових дій у роки ІІ Світової війни та першобудівників Нової Каховки і Таврійська. Про це редакції Online НК повідомив голова Новокаховської міської ради ветеранів війни та праці Дмитро Папуша.

44 набори для ветеранів та 32 для першобудівників Нової Каховки надав благодійний фонд «Нам тут жити!». Доставку допомоги по домівках організували волонтери міської ради ветеранів війни та праці.

А дехто з першобудівників, які ще можуть самі пересуватися (а таких, на жаль, залишилось лише восьмеро), прийшли за пакунками самі.

На фото пакет з продуктовим набором отримує першобудівник міста Нова Каховка Ольга Василівна Завгородня.

У фонді не залиши поза увагою і ветеранів Таврійська.  Рада ветеранів міста отримала від Благодійного фонду народного депутата України Ігоря Колихаєва 35 наборів. Кожен пакунок має пляшку з олією, пакунки цукру, муки, макаронних виробів, пшеничної крупи.

6 квітня, голова Ради ветеранів Надія Чабан, її помічники та депутат Таврійської міської ради Микола Корман розподіляли та займались доставкою цій категорії населення продуктових наборів.

Мешканцям міста віком 60 +, як найбільш уразливим до захворювання COVID-19, рекомендовано не покидати своїх домівок. Втім, і без цього є прикуті до ліжка або яким важко ходити. Саме таких, а також малозабезпечених відвідають волонтери міської ветеранської організації з благодійною допомогою. В тому числі, десять чоловік з селища Плодове.

Кожен з ветеранів був вдячний такій увазі з боку народного депутата і щиро бажали йому здоров’я та успіхів в депутатській діяльності.

Тобі також сподобається:

В Херсонській області 18 захворівших на коронавірус, в цілому по країні – 1892
В Херсоне началась внеочередная сессия областного совета. Выделяют деньги на борьбу с коронавирусом

Останні новини

Меню