Через карантинну кризу «Асканія-Нова» втратила 1 000 000 гривень

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Через карантинну кризу «Асканія-Нова» втратила 1 000 000 гривень
ЕкономікаОбластьПодії
Перегляди: 263

1 000 000 гривень за 2 місяці недоотримав національний заповідник «Асканія-Нова» на Херсонщині. Згідно інформаційної сторінки «Голосу України»

На цю суму розраховували працівники наукової установи, але нема екскурсій — нема грошей. Карантин не тільки вдарив по фінансам працівників, а й став на заваді підтримки нормального функціонування заповідника. Вищезгадані гроші повинні були піти на закупку корму для тварин, запчастини та пальне для техніки.

Директор заповідника Віктор Гавриленко пояснює, що навіть в умовах послаблення карантину проблема нікуди не зникне. Обов‘язковою умовою прийому відвідувачів є дистанційне вимірювання температури, безконтактний прийом платежів, а все це потребує витрат на закупівлю необхідного обладнання.

І в такому самому скрутному становищі опинилися й інші два заповідники та чотири національні парки, що також на Херсонщині. Отож всі подібні установи потрапили до замкненого кола: щоб почати заробляти гроші, їх потрібно десь взяти, адже держбюджетного фінансування їм вистачає зазвичай тільки на зарплату, податки й частково на оплату комунальних послуг.

Tags: , , ,

Тобі також сподобається:

Прикордонники Херсонщини вилучили у іноземців заборонені ліки (фото)
Херсонщина впевнено крокує шляхом подолання COVID-19

Останні новини

Меню