Для виплати грошової допомоги ветеранам Херсонщини з держбюджету виділили 23 млн грн

  1. Головна
  2. Область
  3. Для виплати грошової допомоги ветеранам Херсонщини з держбюджету виділили 23 млн грн
ОбластьПодії
Перегляди: 324

Щороку ветерани війни та жертви нацистських переслідувань отримують разову грошову допомогу до травневих свят. У 2020 році її розмір становить від 570 грн до 4 тис. 120 грн. За інформацією Уряду, цьогоріч допомогу отримають 1 003 333 особи. Для цього у держбюджеті передбачено понад 1,3 млрд грн., повідомляє сайт hersonweek.net.

Що стосується нашої області, то для виплати грошової допомоги ветеранам війни, які проживають на Херсонщині, Міністерством соцполітики України перераховано майже 23 млн грн.

Станом на 5 травня разова грошова допомога нарахована 16 995 ветеранам війни на загальну суму 21,0 млн грн. Зазначену допомогу отримали 16 568 осіб на суму 20,7 млн грн. Наразі виплата допомоги триває.

Крім того, на Херсонщині діє обласна програма соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 – 2024 роки. Нею передбачається виплата 2 000 грн особам з інвалідністю внаслідок війни та безпосереднім учасникам бойових дій під час Другої світової війни. У Херсонській області допомогу отримують 223 ветерани. Для цього з обласного бюджету виділили 446 тис. грн.

Додамо, що розмір щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2020 році встановлено у таких розмірах:

— особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: I групи – 4 120 грн, II групи – 3 640 грн, III групи – 3 160 грн;

— учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, – 1 390 грн;

— особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 4 120 грн;

— членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 900 грн;

— учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 570 грн.

Зазначимо, що громадяни, які не отримали грошової допомоги, мають звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації. Виплату можна отримати до 30 вересня 2020 року.

Tags:

Тобі також сподобається:

Впервые за сто лет в Украине зафиксировали самый низкий уровень воды в водоемах
Председатель Херсонского областного совета сделал очередное заявление в отношении сотрудников СБУ

Останні новини

Меню