До старту ЗНО на Херсонщині залишилось 3 тижні

  1. Головна
  2. Область
  3. До старту ЗНО на Херсонщині залишилось 3 тижні
ОбластьХерсон
Перегляди: 330

25 червня для школярів Херсонщини основна сесія ЗНО розпочнеться тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії, інформує Херсонська міська рада.

Український і регіональні центри оцінювання якості освіти створили 82 890 аудиторій у 5188 пунктах тестування і вже надрукували 1 166 280 зошитів сертифікаційних робіт за вибраними учасниками предметами.

На інформаційних сторінках  зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року вже розміщено запрошення-перепустки. У них зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.

Випускникам необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустки зі своїх інформаційних сторінок на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ здійснюється за номером сертифіката і PIN-кодом, зазначеним у ньому.

У цьому році зареєстровані учасники вибрали 1 227 154 тестування. Традиційно найпопулярнішими навчальними предметами є українська мова і література, історія України, математика. З огляду на особливість Умов прийому до закладів вищої освіти значна кількість учасників вибирає також географію та біологію.

 

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

В парках Херсона батути під забороною
Мешканець Херсонщини пограбував 5 магазинів

Останні новини

Меню